Súkromné akcie

 

VÝNIMOČNOSŤ, ZÁŽITOK, ZÁBAVA

Plánujete usporiadať stretnutie či oslavu v kruhu najbližších? Vymeňte klasické priestory podnikov a reštaurácii za BoutiqueEvents. Výnimočné a štýlové priestory podporia akékoľvek Vaše súkromné podujatie.

Ponúkame Vám:

Stretnutia, Oslavy, Jubileá

Či už plánujete rodinný obed alebo oslavu v kruhu najbližších, aj tieto udalosti môžete smerovať do našich hotelov. Či už využijete priestory reštaurácie, vinárne alebo letných terás, vždy sa môžete tešíť na sezónnu ponuku jedál, nápojov a kulinárskych špecialít, ktoré dodajú výnimočnosť.

Stretnutia, Oslavy, Jubileá

Svadby

Najdôležitejší deň Vášho života by mal byť výnimočný a domyslený do každého detailu. Moderné priestory a ďaľšie možnosti využitia našich hotelových priestorov pomôžu dať Vášmu dňu pridanú hodnotu.

Svadby

Súkromné párty

Plánujete prekvapenie pre svojich blízkych a chcete zažiť niečo nové? Vymeňte klasické posedenie v podniku za súkromnú párty v našej hotelovej kinosále alebo oslavu narodenín s pečením torty či kuinárskych špecialít vo Foodie. Všetky priestory sú vhodné aj pre uzavretú spoločnosť a ponúkajú rôzne možnosti využitia pre dokonalú a nezabudnuteľnú párty.

Súkromné párty

Kurzy varenia, kreatívne dieľne

Foodie a Art Club – to sú profesionálne vybavené priestory ako stvorené pre organizovanie kurzov varenia ši kreatívne dieľne. Voľnočasová aktivita počas vášho pobytu u nás so zapojením celej rodiny alebo cielený zážitkový pobyt s bohatým programom rôznych kurzov. Vo Foodie si užijete zábavu pri pripravovaní vašich obľúbených pokrmov alebo axotických jedál pod vedením Foodie Chef. V Art Clube si môžu otestovať svoje zručnosti a kreativitu nielen deti ale aj dospelí.

Kurzy varenia, kreatívne dieľne

Napíšte nám       |      facebook_4096_black